Pizza Jogi

Zamów już dziś z dostawą do Domu gratis!

Sprawdź nasze Menu

KONTAKT Z PIZZA JOGI

Pizzeria jogi oferuje wyłącznie pizzę na wynos, możliwy jest również odbiór osobisty. Znajdziecie nas pod adresem Dziekanowice 113B - obok stacji kolejowej budynek stacji pkp - Kraków Batowice.   

Dziekanowice 113B (Dziekanowice, Kraków 

669 003 769

Wyraż swoją opinię na Facebooku.

Nasz profil na portalu Eye Of Kraków

Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Nieczynne

Wtorek - 12:00 - 22:00

Środa - 12:00 - 22:00

Czwartek - 12:00 - 22:00

Piątek - 12:00 - 22:00

Sobota 12:00 - 22:00

Niedziela 12:00 - 21:00

kierowca posiada 30zl w celu wydania reszty*Promocje nie łączą sie*niniejsza ulotka nie jest oferta handlowa w rozumieniu KC* Firma ma prawo do przerwania promocji bez podania przyczyny.

DOWÓZ - SPRAWDŹ GDZIE DOWOZIMY NASZĄ PIZZĘ

Dowozimy Naszą pizzę w Okręgu 10KM od Naszej lokalizacji (Dziekanowice 113B - przy stacji Kolejowej Batowice)

Zamów pizzę z dostawą do domu - Zielonki,Bibice,Węgrzce Kraków

Zamów już dziś naszą przepyszną pizzę na podkrakowską gminę Zielonki, pizza na telefon zielonki, na wynos zielonki kraków! Koniecznie sprawdźcie nasze nowe promocje oraz pozycje które przygotowaliśmy w Naszym Menu! Zamów już dziś z darmową dostawą na Zielonki! Pizza na wynos Bibice? Oczywiście zadzwoń do Jogiego: 669 003 769. - Bibice, Kraków. Darmowa dostawa Pizzy obowiązuje równiez podkrakowskie Węgrzce!

Pizza na Wynos - Nowa Huta, Mistrzejowice

Oferujemy dowóz pizzy na Mistrzejowice oraz na Osiedle Piastów w Nowej Hucie! Sprawdź już dzisiaj nasze menu i zamów najlepszą pizzę w Swojej okolicy na telefon. Pizza na telefon/wynos - Nowa Huta, Osiedle Piastów.

Głodny? Zamów! - Prusy, Zastów, Maciejowice

Gratka dla wszystkich mieszkańców Prus! Dzięki Pizza Jogi możecie zamawiać najlepszą pizzę jaka jest dostępna w Waszej okolicy, Zamów już dziś Pizza na Wynos Prusy, pizza na telefon Prusy!. Zapraszamy również do zapoznania się z Naszą ofertą każdego pizzomaniaka z Zastowa! Sprawdź, zamów a nie pożałujesz! Obsługujemy również miejscowość Maciejowice / Wiktorowice - sprawdź koniecznie naszą ofertę!.

Zamów teraz - Prądnik Biały, Batowice, Dziekanowice

Oferujemy darmową dostawę najlepszej pizzy na telefon w Krakowie również dla mieszkańców Prądnika Białego - między innymi ulicy Powstańców, Strzelców, Kuźnicy Kołłtajowskiej, Słomczyńskiego, Alei 29 listopada - Zamów już dziś - Pizza Prądnik Biały na telefon, kraków!. Mieszkasz na Batowicach, lub w jej okolicach? Sprawdź nasze menu, promocje, zadzwoń i zamów! - 669 003 769 - Pizza na telefon Batowice, na wynos Batowice,Pizzeria Batowice. Zamów z dostawą do domu gratis - Dziekanowice, pizza na telefon Dziekanowice, pizzeria Dziekanowice!.

Dobra Pizza na Telefon - Raciborowice, Kantorowice, Zesławice

Zamów już dziś pizzę z bezpłatną dostawą do domu w okolicę Raciborowic, Kantorowic czy Zesławic. Sprawdź naszą ofertę już dziś!. Pizza Raciborowice, Pizzeria Kantorowice, Pizza na telefon Zesławice Kraków!.

Dobra Pizza na Telefon - Wzgórza Krzesławickie, Osiedle na Stoku, Grębałów

Macie dosyć nudnych obiadków? wykręć 669 003 769 i zamów najlepszą pizzę w mieście!. Możecie zamówić naszą pizzę na osiedle Na Wzgórzach, Osiedle na Stoku, ulice Jagiełły, Darwina czy na Grębałów. Pizza na telefon Wzgórza Krzesławickie,Pizzeria Jagiełły Kraków, Pizza Darwina Kraków,Pizzeria Grębałów, Pizza z dostawą do domu Wzgórza Krzesławickie. Dobra Pizza na Telefon - Wzgórza Krzesławickie, Osiedle na Stoku, Grębałów, Pizza na Wynos Kocmyrzowska, Pizzeria Kocmyrzowska.

Najlepsza Pizza z Dostawą do Domu - Witkowice,Bosutów,Boleń

Sprawdź już dziś na naszej stronie obowiązujące promocje, menu i zamów pizzę z dostawą do domu!

Pizza z Dowozem do Domu - Pielgrzymowice, Sulechów, Trojanowice

Szukaleś najlepszej pizzy w Swojej okolicy i trafiłeś tutaj? Świetnie! Zamów już teraz 669 003 769

Tania i Smaczna Pizza - Kończyce,Książniczki,Zdzięsławice

Sprawdź naszą ofertę z dostawą do domu - Pizza Kończyce Kraków, Pizzeria Zdzięsławice

Pizza Zielonki

Pizza Wzgórza Krzesławickie

Pizza Węgrzce

Pizza Prądnik Biały